Oblicza Epok 1.1- podręcznik dla pierwszej klasy liceum i technikum

Język polski to przedmiot obowiązkowy w szkołach średnich. Uczniowie technikum oraz liceum muszą stale doskonalić swoją znajomość języka polskiego, nie tylko przez pryzmat ortografii czy interpunkcji, ale także przez znajomość polskich pisarzy, ale też przez znajomość epok historycznych, które miały miejsce w konkretnych stuleciach. Taką wiedzę, pozwoli przyswoić uczniom podręcznik od wydawnictwa WSiP, czyli Oblicza Epok 1.1. Autorami są następujące osoby: Dariusz Hemperek, Adam Kalbaraczyk, Dariusz Trześniowski. Co można znaleźć w podręczniku?

Oblicza epok 1.1 (szkoła średnia)– co trzeba wiedzieć na temat podręcznika?

Seria podręcznikowa Oblicza Epok to pozycja, którą uczniowie oraz nauczyciele mogą już dobrze znać. Jest to seria, która spełnia wymagania Ministra Edukacji, W podręczniku można znaleźć liczna treści, do których należą dzieła literatury od pisarzy polskich oraz zagranicznych, które przydadzą się nie tylko na lekcji, ale także na maturze. Ta seria podręcznikowa ma także inne atuty, mianowicie zawiera elementy, takie jak: grafika, schematy, tabelki oraz liczne wytłuszczenia w tekście, które sprawią, że uczeń nie będzie się mierzył, tylko z nudną bryłą tekstu.

Oblicza Epok 1.1- co jeszcze można znaleźć w książce?

Oblicza Epok 1.1 to podręcznik, który jest dopiero początkiem całej serii. Na kolejnych etapach nauki, czyli w klasach wyższych niż pierwsza, uczniowie mogą się spotkać z kontynuacją serii, czyli z książką Oblicza Epok 2, Podręcznik został opracowany przez wydawnictwo WSiP razem z autorami, w taki sposób, by możliwe było zapoznanie się z nową wiedzą, w sposób przyjazny oraz czytelny. Uczniowie na pewno docenią fakt, że w książce są liczne zadania, które pozwolą samemu sprawdzić poziom wiedzy. Co więcej, książka świetnie przygotowuje do matury z języka polskiego na poziomie podstawowym lub rozszerzonym. Warto się przyjrzeć tej pozycji, którą można znaleźć, na przykład: w księgarni internetowej, gdzie całe zamówienie można złożyć z wygodną, bezpieczną dostawą do domu.